شنبه، 18 اګست 2018

خوردن آب سرد بعدازغذا = سرطان


خوردن آب سرد بعد از غذا = سرطان

خوردن یک گیلاس نوشیدن آب سرد بنظر خیلی ها مطبوع میرسد . حال آنکه زمانی که شما آب سرد بعد از غذا میل میکنید آب سرد می تواند توده های چربی را که شما با غذا خورده اید منجمد کند . این عمل فرآیند هضم غذا را کند کرده و نیز زمانی که با اسید معده ترکیب می شود تجزیه شده و بسرعت توسط روده جذب می شود .حتی سریع تر از غذای جامد .
این ماده سطح روده را می پوشاند و تبدیل به چربی شده و محمل مناسبی برای سرطان می شود .. پس بهترین کار اینست که پس از خوردن غذا سوپ یا نوشیدنی گرم بخوریم ..
علائم مشترک حمله قلبی :
یک تذکر درباره حمله قلبی اینست که باید بدانیم که هر حمله قلبی لزومأ با درد در ناحیه بازوی چپ آغاز نمی شود. بهتر است که به درد شدید در ناحیه فک دندان هم حساس باشیم.
شما ممکن است که در طول یک حمله قلبی هیچ احساس دردی در ناحیه قفسه سینه نداشته باشید اما به هم خوردن دل و عرق کردن شدید هم از علائم رایج این بیماری است ..
شصت درصد افرادی که در خواب دچار حمله قلبی می شوند هرگز از خواب بیدار نمی شوند . اما درد در ناحیه فک دندان میتواند هوشدار دهنده باشد و شما را از خواب عمیق بیدار کند . بهتر است که مراقب باشیم . هرچه بیشتر بدانیم به ما چانس بیشتری برای زنده ماندن میدهد .
به امید صحت و سلامت شما دوستان، از دعایتان فراموش نشوم. (ابراهیمی)
دوست واقعی باشید و این متن را برای همه آنهایی که برایتان اهمیت دارند ارسال کنید

خوردن آب سرد بعد از غذا = سرطان خوردن یک گیلاس نوشیدن آب سرد بنظر خیلی ها مطبوع میرسد . حال آنکه زمانی که شما آب سرد بعد از غذا میل میکنید آب سرد می تواند توده های چربی را که شما با غذا خورده اید منجمد کند . این عمل فرآیند هضم غذا را کند کرده و نیز زمانی که با اسید معده ترکیب می شود تجزیه شده و بسرعت توسط روده جذب می شود .حتی سریع تر از غذای جامد . این ماده سطح روده را می پوشاند و تبدیل به چربی شده و محمل مناسبی برای سرطان می شود .. پس بهترین کار اینست که پس از خوردن غذا سوپ یا نوشیدنی گرم بخوریم .. علائم مشترک حمله قلبی : یک تذکر درباره حمله قلبی اینست که باید بدانیم که هر حمله قلبی لزومأ با درد در ناحیه بازوی چپ آغاز نمی شود. بهتر است که به درد شدید در ناحیه فک دندان هم حساس باشیم.شما ممکن است که در طول یک حمله قلبی هیچ احساس دردی در ناحیه قفسه سینه نداشته باشید اما به هم خوردن دل و عرق کردن شدید هم از علائم رایج این بیماری است .. شصت درصد افرادی که در خواب دچار حمله قلبی می شوند هرگز از خواب بیدار نمی شوند . اما درد در ناحیه فک دندان میتواند هوشدار دهنده باشد و شما را از خواب عمیق بیدار کند . بهتر است که مراقب باشیم . هرچه بیشتر بدانیم به ما چانس بیشتری برای زنده ماندن میدهد . به امید صحت و سلامت شما دوستان، از دعایتان فراموش نشوم. (ابراهیمی)دوست واقعی باشید و این متن را برای همه آنهایی که برایتان اهمیت دارند ارسال کنید

همدا راز وګورئ

f-image

نامۀ دختری به پدران وطن

نوشته از پوهندوی شیما غفوری نامۀ دختری به پدران وطن    پدران افغانستان تا کی …

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *