شنبه، 18 اګست 2018

رد جعليات شبکه های مافيايی جهادی

 

 

 

 رد جعليات شبکه های مافيايی جهادی

شــــبکه های معلوم و شناخته شــده و مرموز بنام بنياد مسعود ، اتحاد شمال ، مقاومت شمال که نزد مردم بنام دزدان ، غارتگران ، چپاول و ويرانگران ، مزدوران روس ، پاکستان و ايران شهرت دارند . اخيرأ شبکه مافيايی شناخته شده که توسط جنگسالار جنايتکار [ مســــــــتری محمد قســـــــيم فهيم ] و [ مافيای شمال قاتل هزاران مزاری قاچاقبر معروف و آدمک هرزه و بيســـــواد عطا محمد نور والی نصب شده بلخ ] بنام
[ Narth Afghanistan ] را فعال تا رهبران شايسته ، صادق ، اگاه ، وطن پرست ، مردم دوست ، شجاع ، سعادت طلب ، ترقی پسند ، تحول پذير و پاک نفس حزب دموکراتيک خلق افغانستان « ح . د .خ . ا » و بعد از برگزاری گنگره پرشـکو دوم آن [ حزب وطن ] که به حزب آشتی ، مصالحه شهرت يافته و امروز در قلب ۳۵ مليون افغان جا دارند و فوتو های آنها به پاس نيک نامی ، مردم دوستی ، خدمات صادقانه ، مردم دوستی و ترقی سعادت زينت دار منازل هر افغان با شرف است را با جعليات که ساخت زراد خانه [ آی . اس . آی ] پاکستان و [ وزارت آتش و خون اطلاعات ايران دستگاه جاسوسی آخندی ] تراوش نموده را در صفحه های فيس بک ، و سايت های مافيايی جهادی نشرنموده است تکذيب و سرزنش نموده.
–قبل از هر چیز تهمت های ناروا جعلی و نادرست [ اتحاد شمال ] که يک نهاد وطن فروش ، مزدور و چاکران مزد بگير امريکا ميباشند و هر يک آنها از جامعه بين المللی بخصوص پارلمان اروپا ، محاکم هاک و لاهه به حيث جنايتکاران جنگی قبل از ۲۰۰۱ و تا اکنون شناخته و اخيرأ کنفرانس در کشور هليند از امريکا ، سازمان عف بين الملل و سازمان ملل متحد تقاضای حذف اين جانی ها ، قاتلين و جنايتکاران جنگی را از پوست های نهايت کليدی ، قانوگذاری و اداره کنده گان ولايات را نموده و تسليمی آنها به پنجه قانون را نموده است را رد نموده آنرا يک دسيه و مغشوش ساختن اذهان عامه دانسته و که رهبران شايسته ، قبول شده و صادق ح . د . خ .ا ( حزب وطن ) طی پنجاه سال مبارزه سالم ، هدفمند ، مترقی و با آرامان در دوره استبداد سلطنتی ، جمهوری قلابی محمد داوؤد ديگر چون آفتاب روشن و شفاف است . خواننده میتواند این “بی احترامی” بزرگ را که مشت مافيايی با تراشید ن اتهام ،جعليات و افطرأ به  آدرس   رهبران حزب خصوصا رهبر سر فروش داکتر نجيب الله فرزند صادق ، شجاع ، اگاه و با درد و درگ افغانستان که توسط گماشته های فروخته شده ، تروريستهای معروف « جهاد » !! و وطن فروشان بنام [ اتحاد شمال ] و [ Narth Afghanistan ] با حرفهای ناروا و طعنه آمیز،اتهامات جعلی و عبارات نامربوط در جفنگ نامه خودشان نشر نموده اند ياد گرديه را محکوم نموده آنرا دسيسه ديگرارتجااع داخلی و بين المللی دانسته و هر رفيق [حزب وطن ] سينه ، سينه ياداشت ها ، صدها اسناد انکار ناپذير ، فلمها از جنايات ، قتل عام ها ، کشتار دسته جمعی مردم افغانستان توسط رهبران به اصطلاح [ جهادی ] حلقه های دوم و سوم آنها کههم اکنون در پستهايکليدی نصب ميباشند مانند قسی فهيم ،خليلی ، ضيا مسعود ، ولی مسعود ،عبدالله ، محمدی وزير دفاع ، تور اسماعيل ، عطامحمد نور والی بلخ قدير ، عبدالحق ، دين محمد ،حقانی ، وو در دست دارند که اکثر رفقا آنها را مسکوت گذشته است، تا روز محاسبه و محکمه خود مردم بر ملا سازند که کی جنايتکار بود و است ؟ کی مزدور بيگانه است ؟ کی وطن فروش است ؟ کی دزد ، غاتگر ، چپاولگر و ويرانگر است ؟ کی جنايتکار جنگی است ؟ و صدها چرا ديگر و خوشبختانه مردم قضاوت سالم دارند خاينين را از افراد صادق بهتر تفکيک ميکنند بلکه آگاهنه و برای توجیه‌ ان آن همه جنايات شما [ مجاهدين ] و [ طالب های تخريب گر و وحشی صفت ] خواهد پرداختن. این مسئله و موضع کاملا سیاسی ماست. اگر نقد سیاسی دارید بگویید، اما به نفرت پراکنی پناه نبرید. مطمئن باشید، حزب سیاسی بر مبنای پروپاگاند و نفرت پراکنی بنانمی شود. حزب سیاسی خط سیاسی وهشیاری سیاسی لازم دارد. بحث سیاسی را به شیوه سیاسی پاسخ دهید و از خود به شیوه سیاسی دفاع کنید.هر وقت حتی تنها با یک حرف یا اشاره ای اسم دو حزبتان از هم جدا شد؛قول میدهیم هر کدام را با همان اسم، مورد خطاب قرار دهیم که‌ برای خود انتخاب میکنند.
جلال بايانی


 

همدا راز وګورئ

f-image

از زن آزاری و زن ستیزی تا زن ـ کفانی و زن ـ جهادی

  به قلم الهه افتخار   از زن آزاری و زن ستیزی تا زن ـ …

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *